Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Rodzaje bluzek

Jakie bluzki lubią kobiety? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każda kobieta jest inna.Ubrania są sprawą indywidualną, część kobiet lubi koszulki z nadrukiem a część wybiera koszulki czy też bluzki gładkie. Tak czy owak sprzedaż w sklepach oferuje wszelkie możliwe fasony.

Jedno jest pewne. Niemalże każda z pań lubi fasony podkreślające kobiecie atuty. Jednak nie dla każdej Pani bluzki z dużym dekoltem są wskazane. Na pewno powinny ich unikać kobiety z małymi piersiami oraz z bardzo obfitym biustem. Te pierwsze nie mają przecież czego pokazywać, a te drugie wręcz przeciwnie, mają co pokazywać, więc lepiej to zasłonić, by stać się bardziej tajemniczą.

Dekolty od dawna podniecały panów, a wśród pań także robiły sporo zamieszania. Pierwszymi dekoltami były dekolty w tak zwany serek. Modne na początku w swetrach, dzisiaj spotkać je możemy zarówno w koszulkach jak i w bluzkach wizytowych, czy dzianinowych. Obfite dekolty półokrągłe bardzo ładnie eksponują piersi i optycznie je powiększają. Obok dekoltów bardzo ważne jest z jakiego materiału jest zrobiona bluzka. Koszule wizytowe mogą być bawełniane, albo sztuczne, mieć duży dekolt bądź wręcz przeciwnie – nie mieć go wcale.

Ostatnio wraca moda na wiązane koszule. Takie koszule mają możliwość regulacji szerokości i to jest świetne rozwiązanie dla Pań z niewielkim biustem. Ściskając się taką koszulą w pasie, sprawiamy wrażenie szczuplejszej i optycznie powiększamy biust i biodra. Jak widać moda na gorsetowe rozwiązana, średniowieczne style, wciąż trwa i cieszy się dużą popularnością. Żaboty, falbany, ozdobne kołnierze i rękawy- to cos co się nosi i będzie nosić jeszcze przez kilka sezonów. Retro powraca i czuć to nie tylko w naszych strojach. Bluzki akurat są takim elementem odzieży, który w sposób znaczny wpływa na nasz wygląd. Bo o ile buty czy torebka nie dla każdego człowieka na pierwszy rzut oka będzie modna o tyle bluzka już od początku wiele o nas mówi. Chociażby takie elementy jak dekolt czy wysokość wcięcia pod pachą. To wszystko powoduje że bluzka w tym samym kolorze może być całkowicie różna i na różne okazji, pomimo że teoretycznie jest podobna.

Dodaj komentarz