Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Nie każdy musi lubić modę

Wiele ludzi podąża za modą, dotyczy ona zarówno takich tematów jak materiały z których szyje się ubrania jak i np. zegarki. Z drugiej strony mamy buty sportowe, które także podlegają modzie. Najlepiej zobaczyć jak to się zmienia gdy odwiedzimy takie miejsce jak hurtownia odzieży.Wiele osób lubi modę. Dla wielu osób moda jest jakimś wyznacznikiem. Nie tyle co stylu, ale i sposobu bycia. To, że tak jest wcale nie musi oznaczać tego, że każdy człowiek będzie lubił modę.

Moda dla wielu osób jest przereklamowana. Co jest fajnego w tym, że prawie wszyscy wyglądają tak samo, ponieważ coś jest modne? Są to bardzo dobre argumenty. Trzeba liczyć się z tym, że nie każdy będzie szedł za modą i że nie dla każdego będzie ona jakąś ważą wartością.

My mamy swoje prawa i my będziemy decydowali o tym, co chcemy robić. Przecież nie ma nigdzie takiego obowiązku, aby podążać za modą. Nie powinno być nigdzie takie obowiązku. Wszystko zależy od nas. My mamy swoje wybory.

Każdy ma wiele do powiedzenia. Każdy powinien decydować sam o sobie. Jest to znane wielu osobą. Mamy styczność z wieloma osobami, które nie lubią mody. I nic z tym nie zrobimy. Trzeba to po prostu zaakceptować. Nie można tego zmienić. Nie można nikogo do niczego zmusić. Jest to wbrew jakimkolwiek zasadą.

Comments are closed.