Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Moda nie powinna być żadnym wyznacznikiem

image

Moda niestety w codziennym życiu gra ważna rolę, np. buty venezia zmieniają swój krój bardzo czesto, ale ogólnie obuwie damskie tak ma w każdym segmencie. Moda nie zawsze jest dobra. Moda nie zawsze ma dobry wpływ na ludzi. Moda często jest wyznacznikiem.

Moda często decyduje o tym jak postrzegamy drugiego człowieka. Jakie mamy zdanie na temat innej osoby. Buty Badura czy np. buty ryłko mówią o nas bardzo wiele, kim jesteśmy, ile zarabiamy a przynajmniej kim chceilibysmy być.

Wcale nie powinno tak być. To czy ktoś jest modny wcale nie powinno o nikim świadczyć. Wszystko zależy od nas. My mamy swoje prawa i swoje wybory. Nie każdy chce być modny. Nie każdy musi podążać za modą, aby być kimś wartościowym i trzeba o tym za każdym razem pamiętać. Niestety wiele osób patrzy na wygląd, na urządzone wnętrze.

Co jest dużym błędem. Nie powinno tak być. Nie może tak być. Nie możemy decydować o ludziach na podstawie tego co mają ubrane, czy przypadkiem nie mają jakiejś modnej bluzki. Ludzie wyglądają tak jak chcą. Nie są modni, bo może po prostu nie chcą. Warto to uszanować. I takiej opcji się trzymać. Nie można nikomu na siłę kazać być modnym. Moda nie może być wyznacznikiem, szczególnie jeśli chodzi o człowieka. Nie można nikogo przez taki pryzmat oceniać.

Comments are closed.