Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Moda

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach kobiety jak i zarówno mężczyźni dbają o swoje piękno zewnętrzne. Aby uwydatnić swoją urodę podkreślają to za pomocą ubioru, oraz nienagannego wizerunku, dzięki któremu zwracają uwagę płci przeciwnej. <br>
Kobiety, wiele wysiłku wkładają w swoją urodę. To właśnie dla mężczyzn starają się być piękne. Pragną być pożądane, uwodzone oraz zdobywane. Wzorują się na swoich idolach, gwiazdach, nowoczesnych trendach. Jednak nie zawsze takie podejście i „kopiowanie” cudzego wizerunku pasuje do danej osoby. Dla młodych dziewczyn, liczą się znane i popularne marki takie jak: Chanel, Dior, Dolce&Gabbana. To na nich wzorują swój ubiór. Jednak jest ważna kwestia do poruszenia. Budżet. Nie każdego stać na tak elegancką odzież. Wiadomo, że nie płacimy tylko za parę spodni, czy też bluzkę, musimy zostawić większą należność za marżę.
Na TVN Style emisjowany jest program „Czary – mary Goka”. Stylista rozpoznawalny na całym świecie. Dzięki niemu wiele młody kobiet może dowiedzieć się jaką ma sylwetkę , oraz jakie ubrania do nich pasują. Program ten daje możliwość dowiedzenia się jak skompletować swoją garderobę z 24 elementów. . Osoby, które są uzależnione od drogich marek będą miały możliwość zobaczyć, że z sukienki ze zwykłego sklepu da się stworzyć kreację, która dorównuje modnemu projektantowi, styliście.

Dodaj komentarz