Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Buty na zimę

Idzie zima, czas na buty venezia. Każda kobieta ma przynajmniej 4 pary butów, nie licząc kapci domowych. Na każda porę roku zakładamy inne obuwie, sprawdzą się zawsze buty Badura czy buty ryłko produkujący bardzo atrakcyjne obuwie damskie.

Do tego jeszcze kobieta powinna mieć w swojej garderobie przewidziane buty na specjalne okazje. Inne buty zakładamy do sukienki, inne do spodni, a jeszcze inne do pracy, po domu zwykle chodzimy w kapciach, a do uprawiania sportu mamy buty sportowe. Niedawno królowała moda wśród panów na zakładanie butów sportowych do garnituru, lub butów wyjściowych ze stroju codziennego- np. dżinsów.

Jednak moda ta szybko minęła i dzisiaj już mało, który pan o tym pamięta. Jeśli chodzi o pnie i obuwie zimowe, to nadal najczęstszymi butami na zimowe chłody są wysokie kozaki. Były już buty z długimi koskami, były z przyciętymi zawiniętymi w górę przodami, teraz poza na wygodne buty typu mukluk. Mukluki i buty emu to ostatni hit, który niezmiennie króluje od przynajmniej dwóch lat.

Pewnie dlatego, że panie coraz częściej wybierają wygodę ponad modną elegancję. Poza tym mroźne zimy nauczyły już przynajmniej płeć piękną, że śliskie posadzki nie są dobre na spacery w wysokich obcasach. Buty emu charakteryzują się płaskimi chropowatymi podeszwami, szerokimi nogawkami wypełnionymi obfitym futerkiem, są zazwyczaj bardzo miękkie i wygodne. Takie rozwiązanie na zimę jest świetne dla tych, którzy zazwyczaj marzną w stopy. Elegancja połączona z wygodą i modą- o takie połączenie naprawdę bardzo trudno w świecie ubrań. Zwykle to co ładne bywa mało funkcjonalne lub na odwrót. Projektanci ostatnio coraz częściej dbają o swoje klientki i proponują im coraz lepsze rozwiązania na to jak ładnie wyglądać i wygodnie się nosić. Podobnie jak w przypadku butów na wieczorne wyjścia czy bale podobnie i buty na zimę powinny się cechować dużym komfortem noszenia i wygody. Bez tego nawet najlepszej firmy buty i z najlepszych materiałów sprosta naszym oczekiwaniom. Dlatego bardzo istotnym elementem doboru obuwia jest prawidłowo dobrany rozmiar wkładki.

Dodaj komentarz