Sonda

Czy kupujesz w znanych domach mody?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Buty

Buty bardzo często świadczą o naszym całym stroju i o tym kim jesteśmy, czy nosimy buty sportowe czy co innego. Mówi się, że buty są naszą wizytówką i coś w tym jest. Zadbane obuwie dla dzieci oznacza osobę poukładaną, schludną, konkretną. Buty zniszczone i brudne nie świadczą dobrze o ich właścicielu.

Dobrze dobrać buty dla dzieci do reszty stroju, nie jest jakimś szczególnym wyczynem, jednak jeśli popatrzymy, co noszą na nogach ludzie na ulicach, wydaje się, że dla niektórych jest to nie lada wyzwanie. Ludzie bardzo często kierując się modą i trendami obowiązującymi w środowisku, w którym się znajdują, zapominają, że buty maja nie tylko zdobić.

Dla niektórych pań obuwie to powód do dumy. Chwalą się, że buty, które maja na nogach kosztowały ogromne pieniądze, a gdy zdejmują je z nóg dopiero odczuwają niesamowita ulgę. Pamiętajmy, że buty musza być wygodne, dopasowane do stroju i w miarę możliwości modne. Ostatnio przyszła moda na koturny i futerka. Takie obuwie jest bardzo uniwersalne. Koturnowe kozaczki z wywijanym futerkiem pasują do spódnicy i do spodni, do dżinsów i leginsów.

Kwestia tylko tego aby dobrze żonglować kolorami. Jeśli zakładamy czarne buty dobrze to mieć także w tym kolorze inne dodatki. Jako, że czarny jest uniwersalny, pasuje niemalże do każdego innego koloru, grzej jest z brązami. Brązowy kolor ładnie współgra ze stonowaną zielenią, bielą, szarościami, a nawet wściekle żółtym. Warto także wiedzieć o tym, że jeśli cały nasz strój jest w stonowanym kolorze, to dodatki powinny być konkretne, dodające smaczku, rozweselające. Buty podobnie jak torebka to jeden z tych elementów, które dopełniają całości w naszym wyglądzie. Oczywiście oprócz tego że mają być modne i ładne warto jest zadbać o to żeby również były wygodne, bo to właśnie od tego ostatniego elementu najbardziej zależy nasze samopoczucie. Każda z nas chyba przeżyła nieudaną zabawę weselną lub noc sylwestrową z powodu obcierających butów. Dlatego należy to wyeliminować już w zarodku a dzięki temu będziemy czuły się świetnie.

Dodaj komentarz